Tutaj jesteś

Płytki podłogowe szare – gdzie warto je stosować?

1 grudnia 2022 Firma płytki podłogowe szare


Wiele osób, dobierając do swojego domu lub mieszkania płytki podłogowe, stawia przede wszystkim na ciekawe, jaskrawe kolory, aby uzyskać możliwie jak najprzyjemniejsze wnętrza. Często jednak takie rozwiązania nie są zalecane, a zamiast nich wielu specjalistów poleca płytki podłogowe szare. W których pomieszczeniach sprawdzą się one faktycznie lepiej, a także jakie będą ich zalety?

Płytki podłogowe w łazience

Łazienka to szczególna miejsce w każdym domu, które spełniać musi nieco inne funkcje rano, a inne wieczorem. O poranku łazienka powinna rozbudzać, dawać energię i powodować, że lepiej zacznie się dzień. Z drugiej strony na wieczór kolorystyka łazienki ma za zadanie wyciszyć, uspokoić i przygotować do snu. Czy tak dwie różne funkcje da się osiągnąć w łazience? Jak się okazuje, idealnie do tego zadania sprawdzają się właśnie szare płytki podłogowe. Z uwagi na swój minimalizm, lecz także nieco chłodną charakterystykę, wprowadzają one do łazienki wszystko to, co jest potrzebne. Co więcej, takie płytki to również ogromne zalety od strony aranżacji łazienki, ponieważ do koloru szarego pasuje właściwie każdy inny, więc można spokojnie stosować najróżniejsze dodatki.

Szare płytki podłogowe w kuchni

Kolejnym bardzo trudnym do zaaranżowania pomieszczeniem w każdym domu jest kuchnia. Czy i tu sprawdzą się płytki podłogowe szare – https://kaflando.pl/kategoria-produktu/plytki-szare/szare-plytki-podlogowe/? Żeby to zrozumieć, trzeba dowiedzieć się, jaka jest charakterystyka tego pomieszczenia. Kuchnia to miejsce, w którym przygotowuje się jedzenie. Z tego też powodu jest ona narażona na duże zabrudzenie. Na podłodze mogą się znaleźć nie tylko kawałki i resztki jedzenia, lecz również może ona zostać poplamiona. Czy zastosowanie szarych płytek podłogowych będzie więc odpowiednie do kuchni? Oczywiście tak, ponieważ kolor ten doskonale maskuje wszelkie zabrudzenia i plamy. Z tego też powodu nie będą się one rzucały tak mocno w oczy i zamiast czyścić co kilka chwil podłogę, będzie się można spokojnie zająć przygotowywaniem posiłku.

Płytki do garażu

Ostatnim bardzo ciekawym miejscem, gdzie z powodzeniem można zastosować szare płytki podłogowe, jest garaż. Wiedzieć bowiem trzeba, że ten neutralny kolor świetnie sprawdzi się w takim miejscu. Podobnie jak w kuchni, w garażu obecne będzie naprawdę ogromne zabrudzenie pochodzące z auta. Na płytkach pojawić się może nie tylko piach, błoto czy też nawet sól drogowa, lecz nawet płyny eksploatacyjna auta. Na płytkach innego koloru bardzo szybko byłyby one doskonale widoczne, natomiast kolor szary nieco je będzie maskował. Sprawdź ofertę na https://kaflando.pl/.

Jak wykorzystać storytelling w marketingu

Redakcja mooka.pl

Mooka - czyli to, co potrzebujesz na każdy dzień tygodnia!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?