mooka.pl

Blog tematyczny o biznesie i finansach

Biznes

Gdzie można wynająć długoterminowo samochód dostawczy?

Gdzie można wynająć długoterminowo samochód dostawczy?

W ostatnim czasie na popularności zyskuje wynajem długoterminowy samochodów. To alternatywa do kupna za gotówkę, za pomocą kredytu i leasingu. MAN FS oferuje nowoczesne finansowanie w postaci wynajmu samochodów dostawczych. Jakie są zalety wynajmu i gdzie wynająć długoterminowo samochód dostawczy? Wyjaśniamy w niniejszym artykule. Zachęcamy do lektury.

Korzyści z wynajmu długoterminowego

Główną zaletą wynajmu długoterminowego jest przewidywany i stały koszt wyrażony w comiesięcznej racie wynajmu określonej w umowie między wynajmującym a wynajmowanych (czyli między stronami). Przedsiębiorstwo nie musi wydawać całej kwoty na zakup samochodu, gdyż płacąc co miesiąc ratę ma możliwość rozwijania firmy bez większego uszczerbku w portfelu. Można więc rozbudowywać flotę i uzupełniać ją w razie wystąpienia potrzeb. W takiej sytuacji łatwo jest zaplanować budżet. W związku z tym, że pojazdy są wynajmowane podlegają one kontroli jakości i dzięki temu redukowane są koszty utrzymania floty. Ryzyko związane z wartością końcową pojazdu – po zakończeniu umowy wynajmu jest przeniesione na firmę wynajmującą. Korzyścią jest także fakt, że wynajem samochodów dostawczych nie obciąża zdolności kredytowej przedsiębiorstwa – jak ma to miejsce w przypadku zwykłego kredytu na samochód dostawczy. Korzystając z wynajmu, firma może pieniądze inwestować w coś innego lub je po prostu odłożyć.

Wynajem samochodów dostawczych w MAN FS

Man FS oferuje wiele korzystnych rozwiązań związanych z finansowaniem samochodów dostawczych. Jednym z nich jest właśnie wynajem długoterminowy. Na oficjalnej stronie można zostawić zgłoszenie z prośbą o kontakt lub znaleźć namiar na przedstawiciela regionalnego. Specjalista udzieli informacji, wyjaśni wszelkie zagadnienia, przeprowadzi właściwe badanie potrzeb i przygotuje propozycję wynajmu zgodnie z wymaganiami klienta. MAN FS zajmuje się finansowaniem, rejestracją, a także ubezpieczeniem samochodów. Dzięki temu, z klienta zdjęty jest ciężar związany z załatwianiem formalności w wydziale komunikacji czy u ubezpieczyciela. Oszczędza on czas. To bardzo dobre rozwiązanie dla kogoś, kto ceni sobie czas oraz wygodę. Podsumowując, wynajem długoterminowy samochodów dostawczych to korzystna forma finansowania. Coraz więcej klientów decyduje się na nią rezygnując z leasingu i kredytu. Profesjonalnym finansowaniem z najwyższą obsługą klienta znajdziesz w MAN FS. Klienci często do nich wracają doceniając współpracę na najwyższym poziomie.

Udostępnij