strony internetowe Katowice

Strony internetowe

Tworzymy zaawansowane strony internetowe, sklepy oraz portale przyjazne wyszukiwarkom. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, kładąc nacisk na cele biznesowe klienta. Doradzamy, ale też potrafimy słuchać.

 

Smartfon, tablet?

Responsywne strony internetowe to już nie technologiczna nowinka, ale biznesowa konieczność. Średnio ponad 40% ruchu na witrynach pochodzi z urządzeń mobilnych. Dzięki zapleczu sprzętowemu testujemy tworzone przez nas strony od monitorów o rozdzielczości 5K po najmniejsze smartfony, dbając by użytkownik nie miał problemu z kliknięciem w link czy przycisk na małym ekranie.

 

Użyteczność i testy

Myślisz o rozbudowanym portalu, serwisie czy aplikacji internetowej? Boisz się zainwestować pieniądze nie wiedząc czy użytkownicy skorzystają z Twoich usług? Zbudujemy dla Ciebie interaktywny prototyp do złudzenia przypominający zwykła stronę internetową działającą pod przeglądarką internetową. Jest to najlepsza droga na przetestowanie Twojego pomysłu przed wdrożeniem go przez programistów. Zaletą prototypów jest kilkukrotnie niższa cena wykonania w porównaniu do budowy finalnego projektu oraz łatwość i szybkość wprowadzania poprawek sugerowanych przez testerów. Wiemy jak projektować z myślą o użytkowniku, naprawdę.

 

Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy internetowe na autorskich silnikach jak również tych ogólnodostępnych jak presta, opencart czy magento. Posiadamy narzędzia dzięki którym zbadamy jak użytkownicy zachowują się na Twoim sklepie, czy mają trudności z nawigowaniem, nie potrafią znaleźć odpowiedniego produktu lub mają problem z płatnością. Dokładnie określimy na jakim etapie przeprowadzenia transakcji Twoi użytkownicy rezygnują z jej dokończenia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam nie tylko na zbudowanie sklepu internetowego, ale też sprawić by ten sklep stał się narzędziem do generowania przychodu. Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu stron www.

Masz pytania?