Reklama Katowice ambientowa, outdoorowa

Reklama

Chciałbyś zwiekszyć sprzedaż swojego produktu bądź usług? Wiesz już, że potrzebujesz reklamy ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Oferujemy kompleksowy audyt Twojej marki. Dzięki niemu dowiesz się jak rozwinąć swoją firmę i co należy zrobić by zarabiać więcej. Dostarczamy kompleksowych usług z zakresu reklamy. Synchronizujemy różne kanały dotarcia tak aby inwestycja przełożyła się na maksymalną konwersję ze strony potencjalnych klientów.

 

Social media

Zwiększamy zaangażowanie Twoich klientów w mediach społecznościowych. Docieramy z reklamą do osób ze ściśle określonymi preferencjami zakupowymi związanymi z Twoją działalnością. Każde działanie w miediach społecznościowych jest przez nas ściśle monitorowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie zmniejszyć koszty pozyskania klienta do absolutnego minimum. Zajmij się swoim biznesem, a nam pozwól zająć się dostarczaniem klientów.

 

Reklama zewnętrzna

Jesteś tradycjonalistą i wolisz reklamować się w przestrzeni publicznej? Zaprojektujemy dla Ciebie skuteczną kampanię reklamową przykuwającą wzrok. Tworzymy animacje pod ekrany LED oraz projektujemy pod każdy wymiar i typ nośnika reklamowego.

 

Kanały niestandardowe

Opowiedz nam o swoim biznesie, a my zaproponujemy Ci nieszablonowe pomysły na dotarcie do swoich klientów, tak aby Twoja marka została zapamiętana na długo. Reklama ambientowa uwalnia w naszych umysłach niezwykle kreatywne pomysły.

 

Poligrafia

Prepress – projektujemy wszelkiego rodzaju materiały drukowane:

 

  • Wizytówki, ulotki, plakaty, papier firmowy, teczki, koperty, zaproszenia
  • Katalogi, broszury, magazyny, foldery
  • Billboardy, banery, roll-upy, x-banery, l-banery
  • Kalendarze listwowane oraz spiralowane, kalendarze trójdzielne
  • Opakowania, odzież, naklejki, pieczątki

 

Press – odpowiednio przygotowane projekty drukujemy i dostarczamy do klienta kurierem. Oferujemy również wydruki w technologii sitodruku na papierach premium. Zapraszamy do współpracy.

Masz pytania?