Programiści, jak i osoby, które zaczynają przygodę z programowaniem, wiedzą jak temat wygląda od podszewki. Absolutnie nie jest to wcale prosta sprawa. Tysiące znaków, poleceń i cyferek, wprowadza osoby z poza  branży w świat „matrixa”. Ktoś kto nie zna języka kodowania nie rozszyfruje go i na pewno będzie miał problem z interpretacją. Jeżeli stawiasz pierwsze kroki, ten krótki wpis może Ci się przydać.

Praca w obszarze kodu jest całkiem fajna, gdy już potrafisz na tyle, że nie musisz szukać co chwilę pomocy w internecie. Ale co z osobami, które dopiero zaczynają kodować strony internetowe i nie mają o tym zielonego pojęcia? Wpis odnoszący do zagranicznego artykułu.

Nie ważne czy nauka kodowania jest Twoim noworocznym postanowieniem, czy po prostu chcesz założyć sobie bloga, na pewno pierwsze kroki będą dla Ciebie trudne i musisz być tego świadomy. Trudno znaleźć informacje, gdzie tak na prawdę należy zacząć, jaki jest ten właściwy punkt. W związku ze zmieniającymi się trendami, musisz wiedzieć jedno, co tak na prawdę jest warte Twojego czasu i co po prostu jest modne.

Make A Website Hub przygotowali podręczną infografikę odnośnie najważniejszych informacji pomocnych do kompletnego kodowania dla laików w temacie. Jeżeli chodzi o stopień trudności i popularności to na prawdę świetny sposób, aby zacząć starcie z kodowaniem programów, z którymi jeszcze nie miało się styczności.

Infografika przedstawia w szczególności języki takie jak Python, Java, C++ i dużo więcej, w związku z czym, warto to zobaczyć, nawet jeżeli myślisz, że już wybrałeś język kodowania stron internetowych, portali, którego chcesz nauczyć się w pierwszej kolejności.

Powodzenia!